انتخاب زبان

نکات قابل توجه بعد لیزر اربیوم یاگ

  1. گاهی احساس سوزش مختصر بلافاصله بعد از انجام لیزر بمدت 2-1 ساعت عادی است که معمولاً با خنک کردن موضعی و استفاده از کیسه یخ تسکین می­یابد. البته باید کیسه یخ را به گاز (پارچه)  استریل پوشید تا محیط عمل مرطوب نشود.
  2. پوست و مخاط ناحیه درمان شده را تا 24 ساعت خشک نگهدارید. بعد از یک روز ناحیه درمان شده را با آرامی شستشو داده و سپس خشک نمایید. از مالش شدید و برداشتن پوسته­ها خودداری کنید. پوست تیره شده معمولا 5 -7 روز بعد از لیزر برطرف می­شود.
  3. بدون مشورت یا توصیه پزشک معالج از بکار بردن کرمهای حاوی مواد لایه بردار یا محرک در موضع عمل خودداری نمایید.
  4. تا یک هفته پس از لیزر یا بهبود ظاهری محل عمل، فعالیت­های ورزشی انجام ندهید. ممکن است بدنبال ورزش شدید، مصرف الکل، سونا و اینگونه موارد افزایش قرمزی و پرخونی موضعی ایجاد شود.
  5. از مصرف مواد و محلولهای حاوی الکل تا یک هفته بعد از عمل اجتناب نمایید. ولی استفاده از کرمهای مرطوب کننده ملایم اشکالی ندارد.
  6. در نواحی باز بدن حتما از قرار گرفتن در معرض نور آفتاب و اشعه مافوق بنفش حداقل بمدت 20 روز خودداری شود و با وسیله پوششی مناسب مثل کلاه و ماسک چند لایه نواحی لیزر شده از تماس نور محافظت گردد. استفاده از ضد آفتاب با قدرت محافظتی بالاتر از 30 نیز حتی برای کسانیکه در معرض نور مستقیم آفتاب نیستند توصیه می­شود.
 

ارتباط با ما

مشهد - بلوار کلاهدوز -کلاهدوز 8 ,پلاک 69
 38462601-3(051)
info@simateb.com

نرم افزار سیماطب

jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla